Úniková hra

Zachráníte let a stanete se hrdinou, nebo skončíte jako kus šrotu? Napínavá úniková hra (escape game) z kokpitu letadla je tu pro Vás!

 

60 minut          Až 5 hráčů            Řada nástrah        Vybavení z reálného stroje 

 

Dáte to?!! Scéna jak z Bondovky!  Jste tým mezinárodních vyšetřovatelů, který právě odhalil významné spiknutí. Účastníci spiknutí Vás ale zajmuli a transportují s kontrabandem do neznáma. Ovšem cestou nastanou potíže, spiklenci se rozhodnou pro nejjednodušší cestu – opustit stroj – a seskokem padákem zmizí. Vy… , v řetězech uvězněni… s docházejícím palivem… bez pilota… bez klíče ke kabině… bez znalosti pilotáže… bez možnosti opustit stroj… nemáte moc dobré vyhlídky… Ale VY TO DÁTE !
 


 

 

DSC_0525

DSC_0529DSC_0524DSC_0532

 

Co je úniková hra?

Především výborná zábava pro pár, malou skupinku přátel, rodinu, ale i též pro firmení zábavu a teambuilding! V rámci úniková hry (escape game) máte dán omezený časový limit, během nějž musíte vyřešit řadu na sebe různě navazujících úkolů a hádanek a najít tak cestu k cíli.

V případě iPILOT je úniková hra situována do leteckého prostředí, a tomu také odpovídá prostor i povaha úkolů. Najdete zde různé předměty spojené s letadly a létáním, tak různé “vychytávky”, které by se mohly někde v letadle objevit.

Podmínky únikové hry

Na hru je určeno 60 minut. Hru může hrát až 5 osob. Věkový ani výškový limit není pevně stanoven, doporučujeme však alespoň 5 let. Během hry nejsou hráči vystaveni žádnému reálněmu nebezpečí. Nicméně vzhledem k pobytu 60min v jedné místnosti doporuřujeme tento zážitek vychat osobám trpícím klaustrofobií.

 

#ÚnikováHra  #UnikovaHra #EscapeGame #ExitGame #BajecnaZabav  #Fun  #Praha #iPILOT

 


Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
Keine Produkte