Unikátní 3hod. zážitek pro letecké nadšence (3 osoby)

Jste velkým fanouškem létání? Zajímalo Vás vždy, jak to všechno funguje, proč letadlo letí, jaké to je být pilot a podobně? Nebo prostě jen hledáte neobvyklý dárek pro své přátele či blízké?
Nejen pro Vás iPILOT připravil speciální 3 hodinový program. Spolu s dalšími dvěma účastníky tohoto „kurzu“ budete mít jedinečnou možnost projít předletovou přípravou, absolvovat instruktáž a seznámení se s kokpitem dopravního letadla, ale hlavně pilotovat dopravní letadlo!

Nejprve budete v našem iPILOT centru uvítáni zkušeným instruktorem. Ve školících prostorech poté proběhne cca 90 minutový program zaměřený na problematiku letectví obecně, základy aerodynamiky, principy letu a další oblasti důležité pro pilotování proudového letadla. Není samozřejmě možné za tak krátkou dobu obsáhnout vše, co pilot musí vědět před zahájením své kariéry ve „velkém létání“ , bude pro Vás ale jistě zajímavé alespoň nahlédnout do zákulisí leteckého světa. Součástí instruktáže bude také popis a seznámení se s uspořádáním kokpitu letadla. Všichni naši instruktoři jsou opravdoví piloti, kteří velmi rádi odpoví na jakýkoliv Váš dotaz.

Poté už příjde na řadu to bezesporu nejzajímavější – pilotování samotné. Budete mít skvělou příležitost vyzkoušet si jaké to je řídit tento 60 tunový kolos. Start, let v hladině, základy navigace, přiblížení, přistání a mnoho dalšího. Každý účastník „kurzu“ stráví v simulátoru celkem hodinu a půl, z čehož 60 minut bude aktivně pilotovat letadlo
(30min. jako Kapitán, 30min jako Druhý pilot a 30min. jako pozorovatel).
Po celou dobu Vašeho zážitku v iPILOT centru pro Vás budou připraveny nealkoholické nápoje zdarma.

Cena je pouze 3299 Kč na osobu.
Tento program je založen na účasti 3 osob. Tento zážitek je možný pouze ve vybraných termínech a časech. Při nenaplnění kapacity si iPILOT vyhrazuje právo termín zrušit.


Nenalezeny žádné produkty