Školení pilotů

PILOT TRAINING

Simulátor iPILOT  je fixní cvičné zařízení vycházející z doravního letadla.

Simulátor obsahuje standardní ovládací prvky dopravního letadla, jako je nadhlavní panel, komunikační a navigační zařízení, dvojité FMC, MCP, EFIS, PFD, duální autopilot a další. Tři velké televizní obrazovky zajišťují, že pilot má pocit pohybu.

Simulátor je ovládán z naší instruktorské stanice, která může měnit faktory, jako je počasí, poloha, čas, množství paliva, polohování, záznamy přístupů a simulace poruch, jako jsou poruchy motorů (při v1), avionické a hydraulické poruchy.
Součástí našeho simulátoru je také VATSIM, což je online systém ATC, s kterým, pokud chcete, můžete procvičovat některé rádiové hovory. Mezi další prvky patří:

  • Databáze všech důležitých mezinárodních letišť
  • Zařízení pro záznam na CD & DVD pro pozdější studium

Náš simulátor je otevřen každý den. Piloti si mohou rezervovat hodinové bloky podle dostupnosti instruktorů.

Hodnocení na simulátorech

Instruktoři společnosti iPILOT každý měsíc pomáhají pilotům připravit se na hodnocení a pracovní pohovory.
Váš čas strávený u nás na simulátoru bude zahrnovat plnou instruktáž a rozbor letu a probereme s vámi také některé technické problémy a trasy, které můžete očekávat v letecké společnosti, jež vás bude hodnotit.

Čas na simulátoru si můžete uspořádat podle svých potřeb. Budete-li chtít projít všeobecným opakováním, provedeme vás některými základními postupy pro lety podle přístrojů a seznámíme vás s ovládáním našeho simulátoru a se řízením letounu vyžadujícím vícečlenné posádky.
Mezi základní prvky, které jsou požadovány u většiny cvičných letů na simulátoru, patří: všeobecné ovládání, SID, STAR, ILS přiblížení, využití NDB, činnost po dosažení V1, RTO a další.

Standardní provozní postupy (SOP) iPILOT jsou založené na standardních SOP JAA MCC. Každému studentovi před hodinou pošleme seznam postupů a úkonů pro jednotlivé fáze letu spolu s nastavením výkonu a řídících ploch letadla.

Doposud se společnost iPILOT může pochlubit 95% úspěšností při přezkoušení na simulátoru.

Společnost iPILOT má také širokou základnu vysoce profesionálních a schopných instruktorů od držitelů certifikátů CPL/MEIR/MCC k pilotům, kteří mají za sebou tisíce nalétaných hodin s příslušným typem letadla. Všichni naši piloti jsou dokonale obeznámeni s uspořádáním kokpitu dopravního letadla a můžete si s nimi vyzkoušet práci vícečlenné posádky, kterou řízení letounu vyžaduje, nebo vám mohou plnit jen roli poradce.


Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
There are no products