Strach z létání

Náš program Strach z létání je speciálně určen k tomu, aby pomáhal lidem, kteří chtějí bojovat se svou fóbií z létání letadlem.
Tento nápad se objevil, když Wolfram, náš zakladatel, vzal svou manželku, která již mnoho let trpěla strachem z létání, prohlédnout si první simulátor iPILOT v Bluewateru v naději, že když jí ukáže, jak letadlo funguje, bude mít při nástupu do letadla lepší pocit. Zafungovalo to a teď nabízíme tento program každému, kdo chce čelit svému strachu a lépe porozumět, jak se řídí letadlo tím, že z první ruky uvidí všechna bezpečnostní opatření a systémy, které mají piloti k tomu, aby zajistili bezpečnost cestujících.

Reportérka listu Daily Mail Sarah Gordonová překonává svůj strach z létání na simulátoru iPILOT v Bluewateru.

Kvalifikovaný pilot vás doprovodí, vysvětlí vám postupy při řízení letadla, popíše význam všech zvuků, které letadlo vydává během letu a vysvětlí, co se děje v nouzových situacích a jaké jsou k dispozici systémy pro předcházení kolizím.

Můžete dokonce sami převzít kontrolu nad letadlem a pocítit, jaké to je řídit dopravní letadlo a přistávat s ním.

Tím, že odstraníme tajemství z procesu řízení dopravního letadla, doufáme, že vám poskytneme dostatečnou jistotu, abyste si mohli pohodlně sednout, uvolnit se a užít si příští skutečný let.

Přečtěte si, jak jsme pomohli reportérce listu Daily Mail Sarah Gordonové překonat její aerofobii.

 


Paste your AdWords Remarketing code here
Cart is Empty