Strach z létání

Náš program Strach z létání je speciálně určen k tomu, aby pomáhal lidem, kteří chtějí bojovat se svou fóbií z létání letadlem.
Tento nápad se objevil, když Wolfram, náš zakladatel, vzal svou manželku, která již mnoho let trpěla strachem z létání, prohlédnout si první simulátor iPILOT v Bluewateru v naději, že když jí ukáže, jak letadlo funguje, bude mít při nástupu do letadla lepší pocit. Zafungovalo to a teď nabízíme tento program každému, kdo chce čelit svému strachu a lépe porozumět, jak se řídí letadlo tím, že z první ruky uvidí všechna bezpečnostní opatření a systémy, které mají piloti k tomu, aby zajistili bezpečnost cestujících.

Reportérka listu Daily Mail Sarah Gordonová překonává svůj strach z létání na simulátoru iPILOT v Bluewateru.

Kvalifikovaný pilot vás doprovodí, vysvětlí vám postupy při řízení letadla, popíše význam všech zvuků, které letadlo vydává během letu a vysvětlí, co se děje v nouzových situacích a jaké jsou k dispozici systémy pro předcházení kolizím.

Můžete dokonce sami převzít kontrolu nad letadlem a pocítit, jaké to je řídit dopravní letadlo a přistávat s ním.

Tím, že odstraníme tajemství z procesu řízení dopravního letadla, doufáme, že vám poskytneme dostatečnou jistotu, abyste si mohli pohodlně sednout, uvolnit se a užít si příští skutečný let.

Přečtěte si, jak jsme pomohli reportérce listu Daily Mail Sarah Gordonové překonat její aerofobii.

 


Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
There are no products