Obchodní podmínky

iPILOT s.r.o.
Na Příkopě 12
110 00 Praha 1
Spisová značka: C 110590 vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 27409830
DIČ: CZ27409830
Bankovní spojení: UniCredit Bank
Číslo účtu: 2104523112/2700

I. Úvodní ustanovení

Zákazník, který si koupí poukaz na let v simulátoru společnosti iPILOT s.r.o., souhlasí s všeobecnými obchodními podmínkami společnosti iPILOT s.r.o., které jsou pro obě strany závazné.

II. Objednávka

Let v simulátoru lze objednat prostřednictvím našeho eShopu.

II. Způsob úhrady

Poukaz na let v simulátoru lze uhradit třemi způsoby:
a) platba v hotovosti nebo platební kartou v iPILOT centru (Na Příkopě 12, 110 00 Praha 1
b) platba bankovním převodem při koupi prostřednictvím našeho eShopu
c) platba kreditní kartou prostřednictvím našeho eShopu

III. Odeslání poukazu

Poukaz bude odeslán formou PDF na zákazníkovou uvedenou emailovou adresu do 48 hodin, po připsání požadované částky na náš účet.
V případě zaplacení v iPILOT centru bude poukaz vystaven okamžitě a předán ve fyzické formě.

IV. Poukaz iPILOT

Poukazy jsou vždy platné 6 měsíců od data vystavení a jsou přenosné. Prodloužení platnosti poukazu na jeden rok je možné po uhrazení poplatku 50% z pultové ceny letu. Při předchozí domluvě (před rezervací zážitku) je možné poukaz použít k úhradě poukazu vyšší hodnoty než je poukaz samotný. Poukaz nelze směnit za peníze. Každý poukaz lze použít pouze jednou. Pro zachování garance poskytnutí služby doporučujeme rezervaci 30 dnů předem.

IV. Rezervace letu

Rezervace termínu je možná pouze po zakoupení poukazu iPILOT. Let je možné si zarezervovat online pomocí našeho rezervačního systému https://www.flyipilot.cz/rezervace, odkaz na rezervační systém naleznete také v menu rezervace.

V. Storno podmínky

Storno rezervace “letu”

Zrušit rezervaci je možno nejpozději 48 hodin předem. V případě, že zrušíte/přerezervujete svůj “let” méně než 48 hodin předem, zaplatíte storno poplatek ve výši 50 % aktuální ceníkové ceny Vašeho zážitku. Pokud se nedostavíte ani nepřerezervujete Váš let nejpozději v čase Vaší rezervace, poukaz je deaktivován a pozbývá své platnosti.

Storno zakoupeného poukazu
Vrácení poukazu je možné nejpozději do 7 pracovních dnů ode dne, kdy byl poukaz zakoupen. Proplatíme Vám celkovou částku, kterou jste zaplatili za poukaz. V případě dalších nákladů vzniklé s proplacením poukazu hradí kupující na své vlastní náklady. V případě papírových poukazů je nutné, aby kupující v takovém případě navrátil poukaz do 30 dnů ode dne, kdy požádá o vrácení poukazu. V případě, že kupující o vrácení poukazu nezažádá do 7 pracovních dnů, tato možnost propadá.

VI. Provozní řád

  • Zakoupením poukazu a jeho předložením při příchodu na zarezervovaný termín vyjadřuje držitel poukazu souhlas s provozním řádem iPILOT, obchodními podmínkami a pokyny pracovníků iPILOT, které se k nim vážou.
  • Simulátory iPILOT jsou určené k pozitivním zážitkům, ačkoliv je možné vyzkoušet si náročné situace (postavit se špatnému počasí, selhání motoru a dalším), nekontrolovaný let, hrozící srážka či hrozící náraz letadla jsou striktně zakázané a vyžadují okamžitý zásah přítomného instruktora. Nebouráme, nenalétáváme do budov a nepadáme do vody. Zákazníci nerespektující tyto zásady budou vykázáni ze simulátoru, a to bez náhrady.
  • Zákaz vstupu silně podnapilým osobám, či osobám pod vlivem omamných nebo psychotropních látek.
  • Zákazníci porušující provozní řád budou vykázáni ze simulátoru, a to bez náhrady.

Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
There are no products