O společnosti

Náš příběh:
iPILOT byl založen v roce 2009 podnikatelem a amatérským pilotem, Wolframem Schleuterem. Wolfram měl za sebou různé podnikatelské projekty, včetně založení několika turistických a zážitkových firem ve Velké Británii a Německu a chtěl zkusit něco, co by spojovalo jeho koníčka a podnikatelské zkušenosti, a tak se zrodil simulátor iPILOT.
Letecké simulátory iPILOT umožňují každému od šesti let věku zkusit si řídit velké dopravní tryskové letadlo za asistence zkušeného instruktora. Většina leteckých simulátorů, které se nachází v areálech leteckých společností, jsou určeny pro školení zkušených i začínajících pilotů a jedna hodina jejich provozu stojí několik tisíc korun. Simulátor iPILOT zpřístupňuje zážitek na realistickém leteckém simulátoru mnohem více lidem.
Létání na našem leteckém simulátoru oslovuje široký okruh lidí od nadšenců do létání až po ty, kteří chtějí zkusit něco nového. Mnoho z našich zákazníků si poprvé zkusí simulátor iPILOT díky dárkovému certifikátu, který od někoho dostali, takže takový certifikát je výborný dárek pro každou příležitost. Simulátor je také oblíbený u budoucích pilotů, kteří na něm mohou trénovat na testy na simulátoru jejich letecké společnosti.
Letecké simulátory iPILOT jsou umístěny v nákupních centrech, v letištních terminálech pro cestující či jako samostatné provozovny. První simulátor iPILOT byl otevřen v nákupním centru Bluewater v Kentu v červnu 2009. Po něm rychle následovalo nákupní centrum Westfield v Londýně v listopadu 2009.
Rozšiřování do Evropy se rozběhlo v listopadu 2010 otevřením leteckého simulátoru iPILOT v Terminálu 2 na mnichovském letišti a pokračovalo v roce 2011 otevřením simulátoru v Düsseldorfu a Hamburku.
Pražská pobočka byla otevřena 2.2. 2012, poté následovalo otevření v Dauhá. Na konci roku 2012 jsme otevřeli pobočky v Dubaji a Curychu. V blízké době se plánuje otevření dalších iPILOT center.
 
Naše vize:
Naší vizí je mít letecký simulátor iPILOT v každém hlavním městě na celém světě!

Naše mise:

V iPILOT centrech umožňujeme našim zákazníkům splnit si jejich sen, být pilotem velkého dopravního letadla. Naše simulátory jsou tak reálné, že v nich mohou trénovat i opravdoví piloti. Plně vybavený kokpit nabízí naprosto nevšední zážitky. Na výběr máme z 24 000 letišť z celého světa, z nichž nejoblíbenější je hongkongské letiště Kai Tak nebo letiště St. Maarten v Karibiku. Naši instruktoři, mnozí z nich zkušení piloti, provádí zákazníky celým tímto životním zážitkem. O simulátoru iPILOT informovala média jako CNN, the Sunday Times, Dnes, Lidové noviny a další. Je vítězem žebříčku Hot List (Žhavý seznam) nedělníku Sunday Times a atrakce číslo 45 na seznamu londýnského Trip Advisor (Rádce pro výlety, který zahrnuje více než 700 tipů).


Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
There are no products