Novinky

13.4. 2015

Minulý týden byl hostem pořadu  “Jak to vidíte” na ČRo Dvojka náš pilot Miloslav Votradvec. míla in the radioS moderátorkou Patrícií Strouhalovou si povídali o strachu z létání a o tom, jak s ním bojovat. Lze se vyhnout turbulencím a jaký vliv na let mají povětrnostní podmínky? Létá se lépe v noci nebo během dne. Klikněte na následující odkaz a poslechněte si celý rozhovor.

https://prehravac.rozhlas.cz/audio/3356386

2. 4. 2015

Soutěžte v dubnu o nejlepší přistávání a vyhrajte letecké zážitky!soutěž

Celý duben máte šanci vyhrát naše letecké zážitky.  Od 1.4. do 30. 4. u nás probíhá soutěž v přistávání a každý účastník má šanci vyhrát  60 minutový zážitek, druhý nejlepší pilot získá 30minutový zážitek a třetí nejlepší získá letecký zážitek na 15 minut. Své skóre můžete sledovat na naší hlavní stránce. Vyzkoušejte si, jak složité je přistát s dopravním letadlem! Výherci budou kontaktováni emailem v prvním květnovém týdnu!

31.3.2015

iPILOT spolupracuje s platformou AkSen – aktivní senior, z.s. aksen 17.3. spolecna fotkaVe dvou termínech dostali členové spolku možnost zdarma vyzkoušet si, jaké to je řídit dopravní letadlo. Naši zkušení instruktoři Zuzka a Míla provedli obě skupiny fázemi vzletu a přistání na letišti v Hong Kongu a v Praze. Celkem se obou akcí zůčastnilo 22 seniorů a pro velký zájem je na plánu další akce v dubnu. Obě setkání probíhala v přátelské atmosféře, během akce měli senioři možnost popovídat si se zkušenými instruktory a dovědět se tak spoustu zajímávých informací o letectví. aksen 17.3. vitez Soutěžilo se o nejlepší přistání na zmíněných letištích a vítěz získal od iPILOT dárek.


Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
There are no products