Letecký zážitek

Jedinečný zážitek, originální dárek nejen pro muže

Právě nyní si můžete splnit svůj sen! Převezměte kontrolu nad řízením a staňte se pilotem dopravního letadla na leteckém simulátoru. Naše simulátory jsou tak realistické, že na nich trénují i opravdoví piloti.

  • Naši zkušení instruktoři vás provedou letem a udělají z něj nezapomenutelný zážitek.
  • Vyzkoušejte si vzlet a přistání na jakémkoliv z více než 24 000 letišť na celém světě, z nichž mezi nejoblíbenější patří letiště Kai Tak v Hongkongu, londýnské Heathrow a St. Maarten.
  • Zkuste přistát na některém z nejobtížnějších letišť na celém světě, postavte se špatnému počasí, selhání motoru a dalším náročným situacím.
  • Bojíte se létat? Zbavte se strachu z létání se našim speciálním programem!
  • Obdarujte své blízké – nabízíme poukazy ve formě dárkových certifikátů, vhodné jako dárek nejen pro muže. iPILOT simulátory jsou přístupný každému již od 6 let věku.

O simulátoru iPILOT informovala média jako Forbes, Mladá fronta Dnes, Lidové noviny, Novinky.cz, Metro a další. Je vítězem žebříčku Hot List (Žhavý seznam) nedělníku Sunday Times a atrakcí číslo 77 na seznamu pražského TripAdvisor (Rádce pro výlety).

Letecky zazitek

A320 patří mezi nejpoužívanější letadla dnešní doby. Jedná se o dvoumotorový letoun s kapacitou cca 190 cestujících. Rozmístění, velikost, funkčnost přístrojů a uspořádání kokpitu simulátoru odpovídá skutečnosti.

Seznámení s kokpitem letecky zazitek


Kontaktujte nás na WhatsApp
Poslat přes WhatsApp
Paste your AdWords Remarketing code here
There are no products