Naši instruktoři

Mezi našimi instruktory máme mnoho kvalifikovaných pilotů od držitelů licencí soukromých pilotů (PPL) po komerční piloty, kteří si odskočili od létání se skutečným letadlem, aby se mohli o svoji lásku k létání podělit s našimi hosty na simulátoru iPILOT.

Instruktoři

Robert Skribuckij
Robert Skribuckij:

Létání mě fascinovalo již od předškolního věku. K výletům na letiště jsem postupně přidával sestavování různých modelů, létání na simulátorech, brigády okolo letadel a nakonec pilotní průkaz na sportovní letadla. Nyní usilovně pracuji na získání licence dopravního pilota. Rád se s Vámi podělím o zážitky a věřím, že po této návštěvě Váš příští let skutečným letadlem dostane úplně novou dimenzi.

Petr Riha
Petr Říha:

Létání mě, zřejmě jako každého malého kluka, zajímalo pasivně od narození, ale naplno jsem mu propadl v 15-ti letech. Ovšem bylo potřeba přejít od myšlenky k činům a i přes nepříznivé okolnosti a počáteční nedůvěru okolí se mi povedlo pracemi v leteckých školách dostat se k výcviku a licenci létání na větroních (průkaz GLD) a tím byl můj osud zpečetěn. Po nějaké době další krok logicky vedl k získání licence na motorová letadla PPL(A), na nichž za hezkého počasí létám vyhlídkové lety. Celkově jsem zatím nalétal kolem 90 hodin. Z prací v leteckých školách jsem postupně přešel na pozici stevarda v české letecké společnosti, kde jsem se podíval na letiště v celku netradičních zemích, jako např. Afghánistán. Zároveň se aktivně věnuji dispečerské činnosti AFIS na letišti v Letňanech. Zkrátka, ať dělám, co dělám, vždy mě to táhne k letadlům. Na simulátoru iPILOT se Vám budu snažit předat co nejvíc z toho, co jsem se naučil a příště už se třeba uslyšíme na frekvenci. 🙂

Filip Hladik
Filip Hladík:

Letectví je pro mě vším. Už jako malý jsem sestavoval modely letadel, poté jsem začal létat na simulátorech na mezinárodních sítích IVAO a VATSIM (kde působím také jako řídící letového provozu), které sdružují podobné nadšence. V 16ti letech jsem se rozhodl, že létáním bych se v budoucnu chtěl věnovat profesně. O dva roky později jsem získal licenci soukromého pilota PPL(A) a od té doby jsem nalétal mnoho hodin na různých strojích a začal studovat na ČVUT Leteckou dopravu. Těším se, až se potkáme v iPILOT.


Nenalezeny žádné produkty